Pamiętajmy o maturzystach

W piątek, 20 marca 2020 r., o godz. 12.00, w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy, zostanie odprawiona Msza św. w intencji tegorocznych Maturzystów.

Jak informuje o tym ks dr Jarosław Kowalczyk dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii, Mszy św. będzie przewodniczył legnicki biskup pomocniczy Marek Mendyk.

Eucharystia, będzie odprawiona w czasie, w którym była ona planowana na Jasnej Górze, w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki Maturzystów.

Tego samego dnia, o godz. 20.30, będzie transmitowana modlitwa różańcowa za Maturzystów. Będzie ona dostępna na Facebooku na stronach Legnickiego Gościa Niedzielnego: www.facebook.com/gosc.legnicki

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców, katechetów, oraz tych, którzy pragną się włączyć do tej wspólnej modlitwy.