Rekolekcje powołaniowe w WSD

Rekolekcje powołaniowe 2019

Zwyczajem lat ubiegłych. Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji, organizuje w okresie ferii zimowych rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej.

W tym roku odbędą się one w następujących terminach: 25-27 stycznia - dla chłopców z kl. VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum; a II tura rekolekcji w dniach: 8-10 lutego dla młodzieży ponadgimnazjalnej.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 18.00, a kończą w niedzielę ok. godz. 13.00.

Dni w seminarium mają charakter modlitewno-refleksyjny i dają możliwość doświadczenia modlitwy, słuchania słowa Bożego, udziału w liturgii i nabożeństwach, spotkania i rozmowy z klerykami i wychowawcami WSD.

Bliższe informacje dotyczące rekolekcji, przekazane zostały księżom Proboszczom, którzy zgłaszają chętnych do udziału w nich.

Zgłoszenia prosimy kierować do księdza prefekta Tomasza Kołodzieja (tel. (076) 72-44-156; 693 698 864 lub e-mail:  x.tkolodziej@interia.pl) lub na furtę seminaryjną (tel. WSD: (076) 72-44-125)

Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tych spotkaniach formacyjnych.

Rektor ze Wspólnotą seminaryjną
www.seminarium.legnica.pl