Wracają kolporterzy

Po prawie 2 miesięcznej przerwie, wracamy na terenie naszej diecezji do kolportażu prasy katolickiej z pomocą kolporterów. Oczywiście z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa.

Tak więc gazety, jak również poczta kurialna, na najbliższą niedzielę 10 V, dotrą na parafie nie drogą pocztową, ale poprzez kolporterów. Dla księży proboszczów będzie to okazja do bezpośredniego kontaktu i wyjaśniania na bieżąco różnych wątpliwości. W dalszym ciągu, dla tych którzy jeszcze pozostają w domach, jest możliwość skorzystania z elektronicznej wersji Niedzieli (www.e.niedziela.pl).

Przy tej okazji, chcemy przeprosić tych wszystkich czytelników, szczególnie stałych, a czasem zapisanych także w parafiach na listy odbiorców, do których przez ten ostatni czas nie dotarło wydanie gazetowe Tygodnika. Stało się tak, ponieważ niektórzy księża proboszczowie odmówili przyjęcia przesyłek pocztowych.

Z drugiej strony, dziękujemy wszystkim księżom Proboszczom, którzy mimo panującego czasu pandemii, przesyłki przyjęli (czasem monitowali że nie dotarły!) i umożliwili parafianom korzystanie z dostępu do wydania gazetowego „Niedzieli”, nie tylko w niedzielę, ale także w ciągu tygodnia.

Redakcja legnickiej edycji Niedzieli

PS.

Jeden z pomysłów duszpasterskich z ogłoszeń jednej z parafii: „Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela można nabyć po Mszy św. lub w piekarni”. ;-)