Wieczór uwielbienia w Nowej Kuźni

8 czerwca w kościele w Nowej Kuźni (parafia Chocianów) odbył się wieczór chwały dla uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Na to modlitewne spotkanie składała się adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa chwały wraz z śpiewam i litania do Serca Pana Jezusa. Wieczór chwały został zorganizowany z inicjatywy Dominika Ewkowskiego, ministranta posługującego w kościele filialnym. – Cieszę się, że taki pomysł został zrealizowany przy aprobacie ks. Proboszcza, tym bardziej, że spotkaliśmy się w uroczystość Najświętszego Serca Pana. Mmogliśmy w ciszy porozmawiać z Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie – powiedział Dominik. Wielkie podziękowania należą się dzieciom z Nowej Kuźni, które bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie i przeprowadzenie tej modlitwy. – Mam nadzieję, że będziemy mogli organizować podobne modlitwy w przyszłości – dodał Dominik.

DE