Rekolekcje u O. Pio dla księży

Tak jak przed dwoma laty w Fatimie, tak obecnie, proponujemy księżom udział rekolekcjach kapłańskich, tym razem u św. ojca Pio, św. Mikołaja i św. Michała Archanioła we Włoszech.

Rekolekcje dla księży

w San Giovanni Rotondo u Ojca Pio

w Bari i Monte Sant’Angelo

24-28.09.2019

cena: od 1950 zł

Program:

Dzień 1 – 24 09. wtorek

Wylot z Wroclawia i przelot do Bari. Przejazd do Hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 2 – 25 09. środa

Śniadanie. Nawiedzenie Bazyliki Św. Mikołaja w Bari gdzie znajduje się grób świętego. Konferencja. Krótki spacer po Starym Mieście. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Msza Święta. Konferencja. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 – 26 09. czwartek

Śniadanie. Konferencja. Nawiedzenie miejsc związanych z Ojcem Pio w San Giovanni Rotondo: stary kościółek, konfesjonał, oraz grób Ojca Pio w nowym Sanktuarium. Msza Święta z konferencją. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4 – 27 09. piątek

Śniadanie. Konferencja. Pobyt w San Giovanni Rotondo (lub przejazd do Petrelciny miejsca urodzin Świętego). Msza Święta. Konferencja. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5 – 28 09. sobota

Śniadanie. Przejazd do Monte Sant’Angelo, nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła – jedynego Sanktuarium niepoświęconego ręką ludzką. Msza Święta. Konferencja. Ok. godz. 14.00 wyjazd na lotnisko do Bari. Odprawa, wylot do Wroclawia

Cena zawiera:

- zakwaterowanie hotelu ***, pok. 2 os. z łazienkami (dopłata do pok. 1–os. 70 €/os.)

- przelot liniami WIzzAir na trasie: Wrocław – Bari – Wrocław

- transfery busem na miejscu

- ubezpieczenie NNW i KL

- opieka pilota wycieczek

Cena nie zawiera:

- opłata za bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, taksa klimatyczna – ok. 30 €/os. – kwotę zbierze pilot

- obligatoryjnie składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/os.

- ceny transferu z Legnicy na lotnisko (zależna od ilości osób)

Zgłoszenia: (imię Nazwisko i telefon lub e-mail kontaktowy), przyjmujemy do końca miesiąca, w Redakcji Niedzieli legnickiej, ul. Jana Pawła II nr 1, 59-220 Legnica, lub pod numerem telefonu: 76/ 72 44 152; lub mailowo: legnica@niedziela.pl

Z chwilą osiągnięcia odpowiedniej liczby chętnych do udziału, poprosimy o uzupełnienie danych, dokonania wpłaty zaliczkowej i poinformujemy o szczegółach wyjazdu.

Wyjazd organizujemy z Biurem Podróży PANORAMA, ul. Piłsudskiego 38, 50-032 Wrocław; www.panorama.wroclaw.pl ; Facebook: http://www.facebook.com/panorama.biuropodrozy
fax: 0048 71 329 55 11; kom. (+48) 609 95 75 75

Redakcja Niedzieli legnickiej