Podziękowania od Rodziny

Rodzina zarłego śp. ks. kan. Ryszarda Jerie, za pośrednictwem naszej Redakcji, pragnie przekazać słowa podziękowań za udział w uroczystości pogrzebowej ks. Ryszarda.

Oto treść przesłanego do Redakcji Niedzieli legnickiej pisma:

Podziękowanie
Wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych naszego Brata śp. Księdza Ryszarda Jerie, (17 sierpnia br.), łączyli się z nami w bólu i przekazali wyrazy współczucia – składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy także tym, którzy nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie, towarzyszyli nam swoją modlitwą. Bóg zapłać księżom za liczną obecność, a w szczególności J.E. Księdzu Biskupowi Zbigniewowi Kiernikowskiemu, za dar Mszy świętej, której przewodniczył i wygłoszone Słowo Boże.
Wyrazy wdzięczności kierujemy też do księży biskupów Marka Mendyka i Stefana Cichego, za celebrowanie Eucharystii w dniu poprzedzającym uroczystości pogrzebowe.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w przygotowaniu wyjątkowo pięknej i godnej oprawy ostatniej drogi naszego Brata, oraz za tak wiele życzliwych słów pod adresem Zmarłego, a także duchowe wsparcie i okazaną nam serdeczność.

Maria Jerie-Reczuch i Kazimierz Jerie