"Któż jak Bóg". VIII festiwal piosenki w Sobocie

Archiwum

Drodzy, niech te słowa będą naszym mottem w przeżywaniu VIII Festiwalu Piosenki Religijnej “Któż jak Bóg”. Radość jest jednym z owoców działania Ducha św. w nas. W roku duszpasterskim, którego hasło brzmi „W mocy Bożego Ducha” otwarci na Jego działanie, przemieniani Jego mocą, ciesząc się owocami działania, nieśmy Bożą radość innym. Nasze uczestnictwo w festiwalu niech będzie takim niesieniem i dzieleniem się Bożą radością.

VIII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”. będzie w dwóch terminach i miejscach:

• 8 czerwca 2019 r. – Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie koło Lwówka Śląskiego (diecezja legnicka)
  • 15 czerwca 2019 r. – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei w Tuligłowach między Jarosławem a Przemyślem, gmina Rokietnica (diecezja przemyska)

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: soliści, schole i zespoły wokalno – instrumentalne.

Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i grać, na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to wskazują sens i cel naszego życia.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do wtorku 28 maja 2019 r. Liczy się kolejność zgłoszeń

Więcej informacji, Regulamin i Karta zgłoszenia na stronie: www.wcredo.eu

Kontakt: ks. Zbigniew Pajor CSMA, Tuligłowy 133, 37-562 Rokietnica, tel. kom. 608 202 842 lub 16 622 13 84; email: wcredo@wp.pl,

W imieniu wszystkich organizatorów i zaangażowanych w przygotowanie VIII festiwalu – ks. Zbigniew Pajor CSMA