Jubileuszowy festyn parafialny w Bolesławcu

Już w najbliższą sobotę 22 czerwca, w parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu (ul. Orzeszkowej 3, os. Staszica) odbędzie się Jubileuszowy XX Festyn Parafialny. Będzie to punkt kulminacyjny 25-lecia powstania parafii.

Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 12.00. Następnie na terenie przykościelnym na zebranych czekają m.in.: darmowe lody dla każdego dziecka, dmuchańce, malowanie twarzy i biskwitu, przegląd piosenki i wierszyków, zwiedzanie pojazdu straży pożarnej, występy zespołów lokalnych, pokaz robotyki, rzeźbienie w drewnie piłą mechaniczną,, licytacje, taniec orientalny, biegi dla najmłodszych o Puchar Proboszcza, zabawa „pod chmurką”, i inne atrakcje. Będzie się działo!

Nie zabraknie czegoś dla podniebienia, potraw: z grilla i stołu wiejskiego, pieczonego świniaka, pieczonego barana, karczku, domowych wypieków, frytek, popcornu, pierogów, bigosu, pajdy chleba, a także pączków ze srebrnymi i złotymi niespodziankami.

Wszystkie osoby, które chciałyby ufundować fanty i nagrody główne, a także wziąć udział w konkursie na kartkę i zapisać dziecko na bieg, proszone są o przynoszenie zgłoszeń i nagród na plebanię do środy 19 czerwca.

W kolorowym quizie każdy los wygrywa, a w losowaniu nagród głównych do wygrania m.in.:
  • dwuosobowa wycieczka do Największego w Polsce Parku Zabaw - Energylandii
  • dwuosobowa wycieczka do Niemiec do Fabryki Czekolady,
  • voucher na lot paralotnią,
  • 50 calowy telewizor LED,
  • 3 tablety,
  • Laptop,
  • i wiele innych wartościowych nagród.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół N.O.E. z Wrocławia.
Organizatorzy zapewniają wyśmienitą zabawę. Prosimy o upieczenie ciast. Niepokrojone ciasta prosimy przynosić w dniu festynu, do świetlicy parafialnej od godz. 8.00. Dołóż swoją cegiełkę do naszego święta.

Zapraszamy!