Jerycho trwa

W Krzeszowie, jeszcze do najbliższej środy – 13 maja – trwa Jerycho Różańcowe. Ponieważ obecnie w Bazylice może wziąć udział w modlitwie jednorazowo 150 osób, tym bardziej do udziału w nim, kustosz sanktuarium ks. prał. Marian Kopko, zaprasza nie tylko swoich parafian, ale także gości.

- Modlimy się za Kościół Katolicki; za Ojca Świętego; Biskupów i Kapłanów. Modlimy się szczególnie za Ojczyznę i cały Polski katolicki naród o wytrwanie przy Bogu i Kościele. Prosimy również o ustanie „pandemii” oraz prośmy Pana Boga o dar deszczu dla polskiej ziemi – informował w zaproszeniu do udziału w modlitwie ks. Kopko.

W niedzielę (10 V), adoracja będzie trwała od godz. 15.00 do 17.00.

W kolejne dni - poniedziałek i wtorek - od godz. 7.30 do 18.00 (z przerwą na Eucharystię o godz. 12.00)

Natomiast w środę, 13 maja – rozpocznie się po Mszy św. o godz. 7.30 i zakończy w południe, kiedy jest odprawiana Eucharystia o godz. 12.00.

Więcej informacji na ten tema można znaleźć na stronie opactwa (www.opactwo.eu)

Natomiast czym jest Jerycho Różańcowe i jego historię poznamy odwiedzając stronę: www.jerycho.org

Tekst i foto: ks. Piotr Nowosielski