Jak przeżywać Okres Paschalny

Archiwum

Wydział Duszpasterski Legnickiej Kurii Biskupiej oraz działająca przy nim Diecezjalna Szkoła Liturgiczna zapraszają wszystkich chętnych – świeckich i duchownych – do udziału w drugiej sesji liturgicznej.

Odbędzie się ona w sobotę, 2 marca br., w godzinach od 9.45 do 15.00, w sali konferencyjnej Bolesławieckiego Centrum Kultury (pl. marsz J. Piłsudskiego 1c) oraz w parafii Wniebowzięcia NMP w Bolesławcu (Bazylika).

Tematem sesji jest: „Jak przeżywać okres paschalny” (Wielki Post, Triduum Paschalne i Okres Wielkanocny).

Szczegółowe informacje dotyczące programu i miejsca spotkania znajdują się na plakatach.

Organizatorzy zachęcają, aby wierni z poszczególnych parafii, jeśli to tylko możliwe, przyjechali ze swymi duszpasterzami. Ze względów organizacyjnych proszą o zgłaszanie swego udziału do 25 lutego br. na konto e-mail: angelus7@vp.pl lub w Wydziale Duszpasterskim.

ks. Łukasz Misiak, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Legnickiej Kurii Biskupiej

Irena Chłopkowska, Dyrektor Diecezjalnej Szkoły Liturgicznej im. ks. Marka Adaszka