E-niedziela nr 13/2020

W V Niedzielę Wielkiego Postu (29 III), zapraszamy do skorzystania także z elektronicznego wydania Niedzieli, dostępnego pod adresem www.e.niedziela.pl

W tym numerze, w 15. rocznicę odejścia św. Jana Pawła II do domu Ojca, przypomniane są jego słowa: „Nie lękajcie się". Jak wykorzystać przesłanie św. Jana Pawła II w obecnym życiu? Polecamy rozmowę z włoskim dziennikarzem Vittorio Messori - człowiekiem, który miał wielki przywilej przeprowadzenia wywiadu z Janem Pawłem II w celu przegotowania książki - „Przekroczyć próg nadziei”.

Ponadto polecamy też np. artykuł: "Czy chodzenie do kościoła wymaga dziś odwagi?" - ks. Janusza Chyły. Stara się on odpowiedzieć na pytanie: Co w obecnej sytuacji powinien uczynić katolik? Jak się zachować? Skorzystać z dyspensy czy pójść do kościoła?

Wspomniany numer został wydany trochę inaczej, gdyż zawiera wszystkie wydawane edycje diecezjalne (w zmniejszonej formie), co daje czytelnikom możliwość zorientowania się czym żyją także inne diecezje

W parafiach dostępne są w dalszym ciągu, tradycyjne wydania gazetowe.

Zapraszamy do lektury