Certyfikat i medal dla diecezji

Diecezja legnicka uhonorowana została srebrnym certyfikatem oraz medalem XX-lecia Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, pierwszej powstałej w Polsce Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Medal odebrał 31 stycznia kanclerz Legnickiej Kurii Biskupiej, ks. dr Józef Lisowski.

Gala - z okazji XX-lecia DOT - odbyła się w Sali Wielkiej wrocławskiego ratusza, a udział wzięli m.in.: marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, członek zarządu województwa dolnośląskiego Michał Bobowiec, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego dr Andrzej Jaroch i prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk, liczne grono burmistrzów, wójtów i prezydentów miast, co świadczy o szczególnej pozycji DOT w strukturze społeczno-gospodarczej Dolnego Śląska.

Tekst i fot. © Marek Perzyński

Na zdjęciu: Ks. dr Józef Lisowski i członek zarządu województwa dolnośląskiego Michał Bobowiec, podczas gali XX-lecia DOT.
Zdjęcia z Gali - DOT Wrocław

PS.